ISO 27001 bgys
 
 

Türkak Onaylı A Tipi Muayene Kuruluşu

Türkak Onaylı A Tipi

4857 sayılı iş kanunu na dayanılarak çıkarılan, işçi sağlığı ve iş güvenliği tüzüğünün; 207 , 208 , 209 , 223 ,227 ve 244 .maddeleri basınçlı kap ların yılda bir kez,378. maddesi ise kaldırma makinalarının üç aylık periyotlarla yılda dört kez;iş güvenliği açısından periyodik kontroller inin yapılmasını hükme bağlamıştır.Ayrıca tüzüğün ilgili maddelerinde belirtilen periyodik kontrol leri yapabilmek için, tekniğin gerektirdiği uygun ekipman ve donanıma sahip olmaları gerekmektedir.Yeterli teknik teçhizat ve bilgi birikimine sahip makine mühendisleri tarafından yapılan periyodik kontrol ler, bu cihazlardan kaynaklanabilecek iş kazaları nın azaltılmasına ve iş güvenliği nin sağlanmasına yardımcı olacaktır.

Bu amaca yönelik olarak kurulmuş olan yetkili firmamızda, konusunda deneyimli makine mühendisi kadrosu ve modern test cihazları ile sözü edilen periyodik kontroller gerçekleştirilmektedir.Firmamızın Periyodik kontrol ler sonucu verdiği raporlar, ÇALIŞMA ve SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI iş müfettişleri tarafından yapılan denetleme lerin gerektirdiği yetkiye sahiptir.

Sertifikalarımız

Türkak Muayene Akreditasyon Sertifikası

Türkak A Tipi Muayene Kuruluşu

  1. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Başvuru Formu
  2. Yapı Malzemeleri Kapsamında Atandık
  3. Türkak Onaylı A Tipi Muayene Kuruluşu
  4. PAS 220:2008 Food Safety Hizmetleri
  5. Telekomünikasyon Şirketlerine ISO 27001 Belgelendirme

QA Technic , Türkak – Türkiye akreditasyonları , kurumsal yapısı, kadrosu, katma değer sağlayan denetimleri, eğitim salonları ve laboratuvarları ,Türkiye’nin tüm şehirlerinde faaliyet gösteren organizasyonu ile her zaman yanınızda.

eğitim takvimi ISO 27001 başvuru formu

QA Technic , size kaliteyi bir bütün halinde sunabilen tek belgelendirme ve eğitim kuruluşudur. Sistem belgelendirme , Ce belgelendirme ve Eğitim hizmetlerini çok geniş bir yelpazede Yurt içinde ve uluslar arası alanda sürdürmektedir. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelendirmesi ve eğitimi ile ilgili soru görüş öneri ve başvurularınızı Bilgi Güvenliği Başvuru Formunu kullanarak gönderebilirsiniz İletişim Formu